Консультпункт

Шановні батьки.

Розпочинаймо  дистанційне навчання.

Просимо Вас підтримувати вихователів, довіряти їм, бути чуйними, толерантними, виявлятивзаємоповагу. Беззаперечно, що сьогодні найпершезавдання  це захист та збереження життя дитини. Але не забувайте про розвиток і освіту. Не відкладайте це на потім. Знаходьте час і місцерозповісти  казку, історію, оповідання; вивчитивірш напам’ять; переглянути разом мультфільми; опрацьовуйте разом матеріали різноманітнихосвітніх платформ (багато з них відкрили доступ до своїх матеріалів на безкоштовній основі);  надавайте значення дитячим справам; розмовляйтезі своєю дитиною; розмірковуйте, припускайте, мрійте, фантазуйте про все на світі; грайте разом. Все це допомагає дитини відчувати себе у безпеці. Звертайтеся за консультацією, підказкою, порадоюдо вихователів вашої дитини, до методиста, психолога та всіх фахівців нашого закладу. Шукайте можливості взаємопідтримки.

Переконані, що кожен з вихователів залюбки надасть вам розвивальний контент, як тільки Ви озвучите власну готовність взаємодіяти з дитиною. Більш того, зробить це грамотно, врахуєможливості та потенціал  вашої дитини. Допоможе підібрати  те, що буде цікавим дитині. Будьте на зв’язку!

Дистанційна форма навчання здійснюються через  групові вайбер-спільноти та наданими вам посиланнями на ГУГЛ-диск.

Пропонуємо кілька платформ для організації навчання вдома:

Консультує психолог:

Психологічний супровід дитини
у воєнний час, надавати консультативну підтримку щодо допомоги дітям
впоратися з тривожністю під час воєнних дій.
Залучайте дітей до самостійного виготовлення поробок, малюнків,
будь-яких проєктів, адже швидке усвідомлення результату підвищує відчуття
спокою і сили.

Консультує інструктор з фізкультури:

Консультьтує інструктор з ЛФК:

Дихальна гімнастика для найменших:

🎈 Повітряна кулька
Лягти і покласти руки на животик, уявивши, що це – повітряна кулька. Повільно надуваємо “кульку” 5 секунд, а коли мама плескає в долоні – здуваємо. Повторити 5 разів.

🐹 Хом’ячок
Пройтися 10 кроків, надувши щічки. Після чого, повернутися і ляснути себе по щічках, випустивши повітря. А потім пройти ще кілька кроків, дихаючи носом, ніби винюхуючи нову їжу для наповнених щічок. Повторіть кілька разів. Сміх і веселощі – гарантовано.

🦏 Носоріг
Представляємо себе носорогом, який дихає по черзі через одну ніздрю.

🐔 Курочка
Малюк сидить на стільці з опущеними руками, потім швидко вдихає і піднімає ручки до пахв, долонями вгору, зображуючи крила курочки. На видиху, крильця опускаємо, повертаючи долоні вниз.

🤿 Водолаз
Хто на довше зможе затримати дихання? Позмагайтеся!