Перелік додаткових освітніх послуг

Унікальний  світ дитинства в нашому закладі  наповнюється  додатковими освітніми  та оздоровчими послугами, які діють на безкоштовній основі.

Освітні  послуги
1. «Театральна мозаїка»
Програма: «Грайлик»Програма з організації театралізованої  діяльності в ДНЗ
Кількість годин за адаптованою програмою: 72.
2. «Казка із піску»
Програма: Авторська програма з образотворчої діяльності Білоус О. О.
Кількість годин за адаптованою програмою: 72.
3. «Духовне виховання на засадах християнської моралі»
Програма: «Духовно-моральне виховання  дітей дошкільного віку на християнських цінностях»
Кількість годин за адаптованою програмою: 36.

1.  Керівник гуртка Білоус О. О.  щотижня  проводить  1 заняття з малювання у всіх групах перед дошкільного віку за програмою «Дитина» , та 2 засідання гуртка для дітей старших груп за авторською програмою «Казка із піску».
 2. Керівник гуртка Кавас К. С.  проводить щотижня 1  заняття у всіх групах переддощкільного віку за програмою « Духовно-моральне виховання  дітей дошкільного віку на християнських цінностях» та та 2 засідання гуртка «Театральна мозаїка» для дітей старших груп за  програмою «Грайлик».
 Оздоровчі послуги  : соляна кімната, зала лікувальної фізкультури, фіточаї, фізпроцедурний кабінет, лікувальні та профілактичні масажі  ( профілактично 2-3 рази в рік згідно графіка та за направленням лікаря)

© Заклад дошкільної освіти комбінованого типу (ясла-садок) №9 "пролісок" (центр розвитку дитини) міста ковеля